pátek 4. září 2020

Autorské čtení v Novém Jičíně

V pátek 4. září jsem spolu se svými kamarády Dubínkem, Modřínkem a vílou Rozárkou navštívila Rodinné centrum MOZAIKA v Novém Jičíně, kde nás čekala usměvavá paní Zuzka.

Z celého prostředí Mozaiky na nás dýchla pohodová atmosféra a rodinná pohoda. Děti si mohly pohrát, maminky popovídat, a kdo měl chuť, vyrobil si textilního draka. 

Na chviličku se pak malí i velcí návštěvníci ztišili při četbě ukázky z mé knihy "Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružství lesních skřítků". 

Větší děti si poté mohly zkusit vyplnit malý kvíz o kamarádech obou skřítků a na památku společného čtení si všichni malí posluchači mohli vybrat záložku do knihy s autorskými obrázky.

Atmosféra byla celou dobu příjemná a já moc děkuji paní Zuzce za pozvání a také všem přítomným za milé setkání.

Několik fotografií z autorského čtení je k nakouknutí níže:-).
neděle 30. srpna 2020

Pozvánka na autorské čtení

Milí čtenáři,

v pátek 4. 9. 2020 jsem pozvaná do Rodinného centra MOZAIKA v Novém Jičíně, kde budu mít v rámci Dne otevřených dveří autorské čtení a besedu o mé první knize "Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružství lesních skřítků".

Pokud byste měli chuť, čas a možnosti, určitě jste srdečně zváni nejen na čtení knihy, ale také na další aktivity (nejen pro děti) v Mozaice:-). 

Pohádka o aktovce

 Poslední prázdninová neděle už je tady a školní povinnosti nám zase začínají. Přeji všem dětem, aby učení dobře zvládaly a užívaly si chvilky s kamarády. Paním učitelkám a pánům učitelům zdraví, trpělivost, úsměv na tváři a rodičům klid, rozvahu a veselou mysl:-).

Ať nás všechny v novém školním roce provází dobrá nálada...

...a dnes všem pro radost ať je dnešní školní pohádka "Velká porada" (názvu se nelekejte, pohádka je o dětech a jejich chytrých aktovkách:-)).