sobota 14. listopadu 2020

Slavnostní křest knihy

 A je to tady! Dnes je ten slavnostní den, kdy jsem měla spolu s vámi pokřtít moji knihu Kouzelný pokoj. I když se nemůžeme sejít osobně, pojďte si křest užít spolu se mnou alespoň prostřednictvím videa:-).

Věřím, že se nám na chvíli podaří přenést (třeba jen malý) kouzelný okamžik do vašich domovů a vašich srdcí.


Díky moc všem, kteří mi přispěli do videa svým přáním. Všechna pohladí po duši. DĚKUJI!

Jestli se vám kniha líbí a měli byste o ni zájem, napište mi. Ráda vám ji zašlu i s věnováním.                (více v záložce MOJE KNIHY/KOUZELNÝ POKOJ)

neděle 8. listopadu 2020

Křest knihy bude!

Na sobotu 14. listopadu 2020 byl naplánovaný slavnostní křest mé druhé knihy "Kouzelný pokoj". Bohužel kvůli nynější situaci nemůže křest proběhnout veřejně, a tak jsme přemýšleli, jak to udělat, abychom se s vámi o něj mohli podělit. Čekali jsme tedy na slunečné počasí, abychom mohli točit venku bez roušek...a povedlo se!

Včerejší sobotní odpoledne jsme si užívali pěkného dne v malém parčíku uprostřed Hustopečského náměstí a společně s kmotrou knihy, Liduškou Malou, jsme knihu pokřtily. Video o křtu teď bude procházet úpravami a příští sobotu ho zveřejním, abyste i vy mohli být alespoň na dálku s námi:-).

Výzva pro všechny fanoušky a nadšence - pokud byste i vy byli rádi součástí videa a chtěli byste nové knize něco popřát, určitě můžete. Pokud mi nejpozději ve středu 11. 11. 2020 pošlete krátké přání či přípitek formou komentáře, fotky nebo krátkého videa, moc ráda ho přidám k videu o křtu a vy nám tak pomůžete křest knihy (alespoň na dálku) "zalidnit". Fantazii a kreativitě se meze nekladou:-).

Díky moc všem za podporu! Pěkný nedělní den plný sluníčka, pohody a dobré nálady ať už na procházce, doma s rodinou nebo při poslechu dnešní nedělní pohádky (v příspěvku níže).

Kvalitnější poslech pohádek

 Uprostřed týdne mi na okno zaklepal "Ježíšek". Než jsem se stihla otočit, byl pryč. Škoda.

Nechal mi však balíček se vzkazem: "Když jsem viděl, jak tě v sobotu potrápil mikrofon při nahrávání, řekl jsem si, že ti pořídím lepší. Děti si určitě zaslouží, aby tvé pohádky slyšely v dobré kvalitě. Taky jim tím děláš velikou radost, a tak jsem si řekl, že ti dárek dám už teď."

Vážně, čekal na mě balíček. Byl v něm opravdu mikrofon. Nahrávat s ním pohádku "O pyšné medúze" šlo úplně samo a mám radost, že je nahrávka pěkně čistá:-).

"Ježíšku, moc Ti děkuji! Mikrofon je bezva a já věřím, že si společně se mnou poslech nedělní pohádky užijí všichni posluchači."