Translate

středa 7. října 2020

Recenze knihy o lesních skřítcích


Na jaře jsem narazila na webové stránky "Čteme české autory". Po chvilce pročítání jsem zajásala. Jako nová česká autorka knih:-) se mi nabízí skvělá příležitost. Pošlu svoji knihu recenzentkám a budu mít možnost zjistit, jak obstojí mé příběhy mezi dalšími českými i zahraničními knihami. 

Měla jsem sice spoustu pozitivních reakcí jak od dětí, tak rodičů i prarodičů, ale tohle je přece jen profesionální recenze, a tím možnost představit moji knihu dalším mnoha lidem. Když přinášet radost, tak jak nejvíc to jde:-).

Neváhala jsem a psala. Brzy jsem dostala odpověď, že moji knihu přijmou, ale je zde delší čekací doba. Nevadí, ráda si počkám. A tak jsem čekala.

Na začátku září jsem se dočkala. Moje kniha putovala na recenzi. Po měsíci čekání, kdy se střídala mírná nervozita s nedočkavostí a zvědavostí, zda se také "odbornějšímu" čtenáři budou příběhy lesních skřítků zamlouvat, jsem se dočkala.

Recenze dorazila. Četla jsem s rozechvěním a úsměvem na tváři. Moc děkuji paní Novákové za milá slova o knize a také za připomínky. Doufám, že mě v mé další práci posunou dál:-).

Na recenzi můžete nakouknout v tomto článku (stačí rozkliknout:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za váš komentář. Moc si vašich slov vážím - jsou báječnou odměnou za moje tvoření pro děti:-).