Translate

Liška Eliška

Liška Eliška a její kamarádi

Inspirací k tomuto příběhu je plyšová liška, kterou dostali moji kamarádi skřítci, Dubínek a Modřínek, při křtu jejich knihy od jedné ze tří víl - sudiček.  A tak začíná ožívat příběh lišky nejen v mé hlavě, ale také na papíře. 

Knížku bych ráda vydala v roce 2023. Tak mi držte palce, ať vše vyjde:-).

Příběh je o lišce Elišce, která je maličko jiná, než ostatní a zároveň najde odvahu, aby vyšla poznávat svět. Nejdříve se bojí, ale její zvědavost jí nakonec nedá, a tak opustí svoji rodnou noru a vydává se za dobrodružstvím.

Cestou se setká s různými zvířátky, stromy, květinami i lidmi. V jedné kapitole nebudou chybět ani naši známí skřítci Dubínek s Modřínkem, protože jak řekla víla Evička na jejich křtu: "Nesu ti lišku Elišku, která zatím v knížce není, ale určitě by mohla být kamarádkou Dubínka s Modřínkem a zároveň může být inspirací na další knihu."

Vzala jsem si tato slova za své a nyní si užívám chvilek, kdy se po klávesnici počítače rozběhnou mé hbité prsty a zapisují všechny obrazy, které vidím tak jasně před sebou:-).

Zajímá vás, jak bude vypadat Eliška a celá kniha o ní? Pojďte spolu se mnou sledovat, jak se vše vyvíjí. Od ledna 2023 vás každou poslední neděli v měsíci pozvu do své autorské dílny, kde nakoukneme nejen na Elišku, ale také na její kamarády. Nebudou chybět ani ukázkové kapitolky a ilustrace.

Začínáme v neděli 29. 1. 2023, kdy se můžete těšit na Elišku i jejího kamaráda zajíčka Kryšpína:-). Všechna setkání najdete v záložce "Nakouknutí do autorské dílny", a to jak ke čtení tak k poslechu.

Ať se vám líbí!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za váš komentář. Moc si vašich slov vážím - jsou báječnou odměnou za moje tvoření pro děti:-).