Translate

Liška Eliška

Liška Eliška a její kamarádi

Nová kniha pro děti již brzy přijde na svět!

Nyní (květen 2023) prochází kniha sazbou, v červnu ji čeká 2. korektura a v červenci jde do tisku. Od poloviny května do poloviny června si ji můžete předobjednat na: Hithit - Liška Eliška a její kamarádi.Tím mi pomůžete s jejím zrozením.


Něco málo o knize
Inspirací k tomuto příběhu je plyšová liška, kterou dostali moji  kamarádi skřítci, Dubínek a Modřínek, při křtu jejich knihy od jedné ze tří víl - sudiček.  

Příběh vypráví o lišce Elišce, která je maličko jiná, než ostatní a zároveň najde odvahu, aby vyšla poznávat svět. Nejdříve se bojí, ale její zvědavost jí nakonec nedá, a tak opustí svoji rodnou noru a vydává se za dobrodružstvím.

Cestou se setká s různými zvířátky, stromy, květinami i lidmi. V jedné kapitole nebudou chybět ani naši známí skřítci Dubínek s Modřínkem, protože jak řekla víla Evička na jejich křtu: "Nesu ti lišku Elišku, která zatím v knížce není, ale určitě by mohla být kamarádkou Dubínka s Modřínkem a zároveň může být inspirací na další knihu."

Vzala jsem si tato slova za své, a tak vznikl příběh o lišce Elišce. Některé kamarády, které Eliška potká, jsem si vymyslela já. S ostatními mi pomohly děti, které v červnu 2022 přišly do mého pohádkového světa v zámku v Hustopečích nad Bečvou.

Zajímá vás, jak bude vypadat Eliška a celá kniha o ní? Pojďte spolu se mnou sledovat, jak se vše vyvíjí. Od ledna 2023 vás každou poslední neděli v měsíci čeká setkání v mé autorské dílně, kde nakoukneme nejen na Elišku, ale také na její kamarády. Nebudou chybět ani ukázkové kapitolky a ilustrace.

Začínáme v neděli 29. 1. 2023, kdy se můžete těšit na Elišku i jejího kamaráda zajíčka Kryšpína:-). Všechna setkání najdete v záložce "Nakouknutí do autorské dílny", a to jak ke čtení tak k poslechu.

Ať se vám líbí!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za váš komentář. Moc si vašich slov vážím - jsou báječnou odměnou za moje tvoření pro děti:-).