Translate

Zobrazit více o mně

Jmenuji se Martina Urbanová. Pocházím z malé vesničky Hranické Loučky, kde jsem prožila příjemné dětství. Nyní žiji se svým manželem a třemi dětmi v Hustopečích nad Bečvou.

Od školního roku 2008/2009 působím jako učitelka na 1.stupni ZŠ Hustopeče nad Bečvou. Práce s dětmi mě velmi baví, a tak se od roku 2016 věnuji dětem v amatérském dětském folklorním souboru Hustopečský Rarášek. (Od r. 2021 činnost Rarášku přerušena - nejdříve kvůli covidu, poté z rodinných důvodů. Věřím, že časem bude situace příznivější a budeme se moci s dětmi opět scházet ke společnému tanci a zpěvu.)

Od září 2021 jsem na mateřské dovolené.

Ráda čtu, maluji, kreslím, tvořím, vymýšlím (ať už příběhy, básničky, obrázky či pásma pro mé Rarášky😊), hraji na klavír a amatérsky na kytaru.


Rodina je pro mě velmi důležitá a jsem ráda za každý okamžik, kdy jsme spolu. 

6 komentářů:

 1. Krásný den.... máte krásný přednes,dala jsem dnes dětem k poslechu O podzimním jablíčku, hodí se nám k tématu. Super,akorat časově.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za pochvalu. Jsem ráda, že se pohádka líbila. Třeba využijete i některou další. Mějte se krásně!

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den, moc rádi s dcerou posloucháme vaše pohádky. Nejvíce před spaním, když už jsem k únavě učtený nebo v autě. Moc děkujeme za to co děláte 🙏 Petr 53 a Žofka 7 ze Znojma 👨‍👧

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milá slova:-). Těší mě, že jsou moje pohádky k užitku a líbí se. Každá pozitivní reakce od mých posluchačů a čtenářů je pro mě velikou odměnou. Díky!

   Vymazat
 4. Dobrý den, děkuji za krásné pohádky Kouzelné země, které už nějaký čas posloucháme s mým synkem (2,5) každý den před spaním. Příběhy jsou krásné a tak miloučké, že i já se zalíbením poslouchám a užívám si plnými doušky také Váš kouzelně radostný a milý přednes, navíc s moc příjemným přízvukem. Moc mi Váš projev připomíná moji nejlepší kamarádku z Moravy, tak je pro mě poslech pohlazení nejen pro uši :-) Děkuji a přeji, ať Vás to nadále baví a daří se Vám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásná slova - pohladila mě po duši:-). Jsem ráda, že si pohádky užíváte oba... píšu je s láskou a pro radost dětem a vždy mi rozjasní den, když vím, že radost opravdu dělají. Mějte se hezky a pozdravujte malého posluchače!

   Vymazat

Díky za váš komentář. Moc si vašich slov vážím - jsou báječnou odměnou za moje tvoření pro děti:-).