Translate

Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružství lesních skřítků

Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružství lesních skřítků

Dubínek a Modřínek je milý příběh o dvou lesních skřítcích, kteří se narodili téměř ve stejný okamžik a společně poznávají okolní svět. Zjistí, že mají kolem sebe nejen nádhernou přírodu, ale hlavně spoustu kamarádů zvířátek.

Postupně prozkoumají lesní palouček i les v okolí, seznámí se nejen se zvířátky, ale také se studánkovou vílou Rozárkou nebo pomůžou hvězdičce, která spadla z nebe.

To vše a ještě mnohem více se dočtete v mých příbězích, které jsou psány pro menší děti do 8 let, ale věřím, že svým milým vyprávěním a příběhy potěším všechny čtenáře, kterým se dostane do ruky😊.

Knihu vydalo nakladatelství KLIKA a od 27. 1. 2020 je v prodeji!

Pokud se o knize dozvídáte teprve nyní, líbí se Vám a měli byste o ni zájem, objednejte si ji na našem rodinném e-shopu www.ubay.cz. Ráda Vám ji zašlu s věnováním a jako dárek přiložím záložku s autorským obrázkem z knihy.


Křest knihy proběhl 20. 2. 2020 - jestli máte chuť, určitě nakoukněte:

                           Ukázkové stránky z knihyUkázkové kapitoly k poslechu:


2 komentáře:

 1. Knížku milují oba moji synové (2 a 7 let) a já s nimi. Nejen, že je zajímavá svým obsahem, krásnými ilustracemi, ale navíc se velmi hezky čte a úžasně plyne text tak, že je to opravdu radost ji číst...čteme ji stále dokola :) A doufáme třeba v pokračování. Skřítkové jsou prostě nej. Děkujeme za krásné chvíle před spaním s Vaší knížkou ... Hana Carvová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, moc děkuji za milá slova. Pokaždé, když čtu pozitivní reakci od čtenářů (ať už malých nebo velkých), vždy mě těší, že moje příběhy rozdávají radost - přesně tak, jak jsem si to přála:-) a jsem ráda, že to, co dělám, má smysl...

   A co se týká pokračování? Původně bylo v plánu, ale tak nějak se mi hlavou honí tolik dalších nápadů, že dám asi přednost jim...ale věřím, že také "Kouzelný pokoj" čtenáře potěšil a myslím si, že "Liška Eliška", kterou plánuji vydat cca za rok a půl bude taky milým společníkem.

   Pozdravujte děti a přeji vám, všem ať si užíváte také poslechové pohádky.

   Vymazat

Díky za váš komentář. Moc si vašich slov vážím - jsou báječnou odměnou za moje tvoření pro děti:-).