sobota 22. února 2020

Křest se vydařil


Čtvrtek 20. 2. 2020 byl nezapomenutelným okamžikem pro knihu „Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružství lesních skřítků“

Křest knihy proběhl v sále zaplněném milými tvářemi, zářivými úsměvy, rodinnou atmosférou a pohodou. Víly, sudičky, vyřkly nad knihou samá krásná přání a mně nezbývá než doufat, že příběhy lesních skřítků rozzáří oči všem dětem😊.

Několik fotek ze křtu k nahlédnutí níže:
neděle 16. února 2020

Křest knihy "Dubínek a Modřínek..."


KŘEST KNIHY SE BLÍŽÍ!

Jak jsem nedávno psala, jsem moc ráda, že se kniha „Dubínek a Modřínek aneb malá dobrodružstvílesních skřítků“ líbí a jestli se při čtení příběhů rozzáří dětem oči radostí, je to pro mě největší odměna.

Kniha bude mít ve čtvrtek 20. 2. 2020 v 17 h svůj křest, který proběhne v zámecké Konírně v Hustopečích nad Bečvou. Pokud byste se rádi dozvěděli, jak kniha vznikala nebo jste měli chuť přijít společně oslavit její velký okamžik a nasát sváteční atmosféru, jste srdečně zvání.

A kdo ještě nemá  knihu doma, určitě si ji může na místě zakoupit😊.

Těším se na viděnou!


Jaro se blíží:-)

Dnešní neděle se ohlásila opět sluníčkem. Jsme už za půlkou února a venku to vypadá, jako by mělo začít jaro. Sluníčko a teplo mě inspirovalo k dnešnímu nedělnímu příběhu "Nedočkavá sedmikráska".
Ať se vám líbí!